What are you looking for?

Usługi dronem Rzeszów

Zrób wrażenie
Spraw, by Twój klient otworzył oczy szeroko ze zdziwienia i powiedział- ``wow``.
Pomóż planecie
Wybierz rozwiązanie, które jest bezpieczne dla ludzi, zwierząt i przyrody.
Bądź innowatorem
Całkowita innowacja na rynku Eventowym. Bądź kreatywny, pokaż swój produkt.
Porusz Media
Zaimponuj mediom swoim show i spraw, by o Tobie mówiono i pisano.
Pokaż historie
Po raz pierwszy możesz opowiedzieć swoją historię za pomocą obrazów na niebie.
USŁUGI DRONEM / RZESZÓW / KROSNO / STALOWA WOLA / PRZEMYŚL / TARNOBRZEG / MIELEC / SANOK / JASŁO / PODKARPACKIE

Dlaczego pokaz świateł dronów?

Dzięki najnowocześniejszej technologii XXI wieku, po raz pierwszy od kilkuset lat jesteśmy w stanie zastąpić fajerwerki w niespotykany dotąd sposób.

Pokazy świetlne dronów to piękne widowisko, które zachwyca widzów i pozwala wprowadzić do realizacji narrację i historię, a tym samym zbudować przekaz reklamowy.

Pokazy świetlne dronów są niezapomniane i piękne, ale przede wszystkim bezpieczne dla środowiska naturalnego, zwierząt i otaczającej nas przyrody.

Odpowiedzi na Twoje pytania

Najczęściej zadawane pytania- FAQ

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Co mam zrobić, jeśli jestem zainteresowany pokazem świateł dronów?
Skontaktuj się z nami. Aby mieć pewność, że Państwa impreza zakończy się sukcesem, potrzebujemy co najmniej jednego miesiąca czasu na dopracowanie szczegółów. Wspólnie z Państwem przygotujemy kreację, uzyskamy wszystkie niezbędne zgody i pozwolenia na realizację pokazu, tak abyście mogli Państwo cieszyć się efektem
Jaka jest cena za pokaz świateł dronów?
Każdy pokaz świateł dronów jest wyceniany indywidualnie. Cena uzależniona jest od lokalizacji, kreacji, opcji dodatkowych i długości pokazu. Głównym czynnikiem wpływającym na cenę jest ilość dronów wykorzystywanych do pokazu. Ceny zaczynają się od 30 000 złotych za spektakl. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy aktualny cennik za świetlny pokaz dronów.
Czy pogoda ma wpływ na pokaz?
Podobnie jak w przypadku fajerwerków — temperatura nie ma wpływu na pokaz. Mały deszcz lub śnieg nie stanowi problemu. Ze względów bezpieczeństwa nie realizujemy pokazów przy silnym wietrze.
Jak wyglądają formalności związane z występem?
Astranate realizuje wszystkie formalności. Komunikuje się z odpowiednimi służbami i przygotowuje audyty bezpieczeństwa oraz uzyskuje zgody od właściwych władz.
Jakie informacje są potrzebne do przygotowania propozycji cenowej?
Musimy znać liczbę dronów, których potrzebujesz (50-100-200-500-1000...). Czas trwania pokazu (5-15 minut). Miejsce pokazu. Data wydarzenia. Typ pokazu: Przygotowany indywidualnie dla klienta, na bazie gotowych elementów, z dźwiękiem, narracją itp.
Jak praktycznie wygląda pokaz świateł dornów?
Ze względu na fakt, że jest to nowa technologia, program przyciąga ogromną ilość widzów. Pokaz trwa około 15 minut i może składać się z wielu figur i animacji, dzięki czemu można opowiedzieć swoją historię. Bardzo wysoka ekspozycja medialna gwarantuje, że o Twoim programie będzie się mówiło w mediach tradycyjnych i na portalach społecznościowych widzów Twojego pokazu.
Dlaczego pokaz świateł dronów jest lepszy niż fajerwerki?
Pokaz świateł dronów to nowoczesna forma fajerwerków, pozbawiona wszelkich wad swojego poprzednika. Pokaz dronów pozwala na stworzenie narracji i opowiedzenie historii. Drony mogą tworzyć dowolne kształty i animacje na niebie, które spełniają założenia marketingowe.
Pokazy świateł dornów są bezpieczniejsze niż fajerwerki dzięki aktywnym systemom bezpieczeństwa. Pokazy nie płoszą zwierząt i są bezpieczne dla środowiska naturalnego, nie zawierają chemikaliów ani metali ciężkich jak fajerwerki.
Czy pokazy są bezpieczne?
Pokaz świetlne dronów są znacznie bezpieczniejsze niż fajerwerki. Drony latają w wyznaczonej strefie bezpieczeństwa. Drony są chronione przez potrójny system zabezpieczeń, który nie pozwala im opuścić wyznaczonego obszaru. Przed każdym pokazem przygotowywany jest wielostronicowy audyt bezpieczeństwa, który nadzorowany jest przez odpowiednie służby państwowe.
Opinie Klientów

Ludzie którzy wiedzą jak robić wrażenie.

Twój partner w robieniu wrażenia

Subskrybuj nasze nowości.


    Administratorem Państwa danych osobowych jest Astranate Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Koszarowa 6A, 40-068 Katowice. Sprawdź Naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane.

    Masz jeszcze pytania?

    Back Top