What are you looking for?

Drony Mam Talent MultiVisual i Astranate

Niesamowite SHOW

Nasze drony w Mam Talent
we wspólnym występie
z artystami MultiVisual!

Ten występ porusza emocje i inspiruje. Oprawa muzyczna została specjalnie dopasowana do technologii dronów, aby jeszcze bardziej wyeksponować udział technologii BSP w spektaklu. Wizualna symfonia świateł stworzona przez rój dronów w połączeniu z iluzjonistycznymi ruchami artysty i dodatkowymi świetlnymi gadżetami tworzy niepowtarzalne widowisko, które trudno opisać słowami – to trzeba przeżyć na własnej skórze.

Zrób swój pokaz!
INDOOR DRONE LIGHT SHOW
Zamów pokaz dla siebie
lub bądź twórcą pokazów!
Kontakt
+48 535 661 201
office@astranate.com
Zamów pokaz dla siebie
lub stwórz własny!
Wypełnij poniższe pola i wyślij

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Astranate Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Koszarowa 6A, 40-068 Katowice. Sprawdź Naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane

  NOWOŚĆ

  Dwa światy, w jednym SHOW

  Jeśli chcesz iść z duchem nowoczesności, to wprowadź do swoich eventów INNOWACJĘ na miarę XXI wieku! Wykorzystaj wyjątkową technologię dronów indoorowych i świetlne efekty, które wszystkich zachwycą.

  Pokaz dronów w Mam Talent łączący występ artysty MultiVisual i drony Astranate to SHOW, które możesz mieć!

  Artystyczny spektakl jest na wyciągnięcie Twojej ręki, możesz go zrealizować w zamkniętych pomieszczeniach i na zadaszonych obiektach, takich jak: hale, areny, stadiony, podczas różnego rodzaju imprez, eventów, spektakli, występów, koncertów czy na targach.

  pokaz dronów mam talent multivisual astranate
  Back Top